Onegin Ma Don A Maja řečený Oňule

Pár slov o mě (nadiktoval Oňule).

Říkají mi Oňule. A nebo také Oňulka, Velkej Mňouk, Ducánek, či Vypadni z té linky nebo ti natrhnu zadek!

Jsem krásnej černej kocour s vypracovaným svalem na pupíku a jsem poměrně upovídaný. Jen tak něco nesním, dost si vybírám. Panička je ze mě někdy na infarkt. Ale olivky, tak ty můžu pořád a hlavně v jakémkoliv množství.

A protože jsem Sphynx, rád se mazlím. Prý i na Sphynxe více než dost. Děsně rád paničce sedím za krkem a chodím s ní po bytě. A panička mě takto ráda nosí (ano, protože to je jediný moment kdy zavře ústa, pozn. panička).

Rád si hraju s myškou a aportuju ji paničce. Nejlépe mezi třetí a čtvrtou hodinou ranní. Jinak jsem spíše rozvážný až filozofický typ. Sám bych se nejraději viděl ve společnosti klasických filozofů a často při odpočinku přemýšlím o zásadních otázkách všehomíra (vydrží hodiny sedět, nehnout se a čučet do blba, pozn. panička).

Stejně tak jako dbám o svoji hygienu duševní, tak se starám i o hygienu osobní. Naštěstí má panička dost parfému, ze kterých si pečlivě vybírám. Nedávno mi sice při neobratné manipulaci vypadl z tlapek můj oblíbený parfém Chanel No. 5 a lahvička se rozbila na tisíc kousků. Ale situaci jsem okamžitě vyřešil - vyválel jsem se v něm, takže jsem ho co nejvíce zachránil. Panička sice říkala, že smrdím jako stará sexuální pracovnice, ale dobrých 14 dní jsem nemusel jiný parfém používat. Stále jsem tak krásně voněl.